Ekonomické systémySoftwarové řešení PREMIER System

Jste malá či střední firma a hledáte komplexní řešení pro řízení? Rádi byste stejně kvalitní a robustní řešení na míru, jako nabízí velké systémy, ale za přijatelnou cenu? Pak je tu pro Vás PREMIER system.

Co je PREMIER system?

PREMIER systém je komplexní software (ERP) pro řízení malé či střední firmy.

Co PREMIER system umí?

Jedná se o modulární systém s širokou nabídkou modulů od ekonomických, přes obchodní a personální, až po výrobní, takže se hodí pro téměř jakýkoli obor a typ firmy. Díky modulární struktuře ho snadno přizpůsobíme přesně Vašim potřebám.

Co dalšího můžeme nabídnout?

Úzká provázanost s aktuální českou legislativou a pohotové aktualizace na nejnovější změny jsou samozřejmostí, avšak PREMIER systém nabízí více. V tuto chvíli je k dispozici i legislativní připravenost pro Slovensko a na dalších verzích se pracuje. Kromě toho Vám PREMIER systém nabízí cizojazyčné výkazy v němčině, angličtině, ruštině a italštině.

Proč zrovna PREMIER system?

Máme již desetiletou tradici a široké portfolio zákazníků z nejrůznějších oborů. Ve svém oboru patříme ke špičce. Přinášíme Vám nejen osobní přístup a řešení na míru, ale i zkušenosti z mnoha oborů a časem prověřenou kvalitu.

Zaujal Vás PREMIER system?

Více podrobností naleznete na www.premier.cz.Účetní služby na Slovensku - Witto, s.r.o.

Máte problémy s vedením účetní a mzdové agendy? Chcete vedení účetnictví a mezd zrealizovat a zjednodušit? Chcete sa víc věnovat svému podnikání?

Umíme Vám na tyto otázky odpovědět, umíme Vám nabídnout naše profesionální služby a řešení.

http://www.witto.sk
© 2012 Capsa-Premier.cz, s.r.o. | Najděte nás na Google+
Servery jsou umístěny u Master Internet - Server Hosting, Server housing.
Předpověď počasí dodává Meteoskop.cz.