Trvalé sdílení dat - www.capsa.cz

Potřebujete svůj vlastní prostor pro data, snadno přístupný odkudkoli? Potřebujete sdílet data s více lidmi snadno a přehledně? Pak je tu pro Vás Capsa.cz.

Co je Capsa.cz?

Capsa.cz je jednoduchý webový nástroj, který umožňuje sdílení souborů, kalendáře a kontaktů pro více uživatelů.

K čemu je to dobré?

Capsu můžete snadno využít jako úložiště Vašich dat přístupné odkudkoli, kde je Internet, a to nejen Vám, ale i dalším uživatelům, které si zvolíte. To ale není vše. Capsa Vám umožňuje vést celé projekty – se skupinou uživatelů můžete kromě velkých souborů sdílet i plánovací kalendář a kontakty. Díky aktualitám, verzím, komentářům a upozorňování e-mailem budete mít kdykoli a kdekoli přehled o dění v týmu a změnách ve sdílených datech.

Pro koho se Capsa hodí?

Pro každého, kdo potřebuje sdílet data s více lidmi. Capsu používají firmy ke sdílení velkých dat nejen v rámci firmy, ale i s klienty. Firmy zavádějící ISO atesty využívají Capsu k přípravě dokumentace. Obchodní zástupci na cestách využijí přístup ke svým datům odkudkoli. Nejrůznější agentury používají Capsu pro komunikaci se všemi, kdo se podílejí na plánovaných akcích. Různé pracovní skupiny využijí Capsu ke sdílení práce, plánování i komunikaci ve skupině bez nutnosti scházet se osobně.

Zaujala Vás Capsa?

Capsu si může vyzkoušet každý zdarma. Stačí jen navštívit www.capsa.cz.

© 2012 Capsa-Premier.cz, s.r.o. | Najděte nás na Google+
Servery jsou umístěny u Master Internet - Server Hosting, Server housing.
Předpověď počasí dodává Meteoskop.cz.